پایگاه اطلاع رسانی ولایت دایکندی

این پایگاه در حد توان انعکاس دهنده نابسامانیهای سیاسی و اداری در ولایت دایکندی می باشد و از طریق نشر حقایق، نقد منصفانه و تحلیل های علمی ، روحیه حسابدهى و مسئولیت پذیری را تعقیب می نماید

پایگاه اطلاع رسانی ولایت دایکندی

این پایگاه در حد توان انعکاس دهنده نابسامانیهای سیاسی و اداری در ولایت دایکندی می باشد و از طریق نشر حقایق، نقد منصفانه و تحلیل های علمی ، روحیه حسابدهى و مسئولیت پذیری را تعقیب می نماید

پایگاه اطلاع رسانی ولایت دایکندی

علی(ع) فرمود:« وَ اللهِ مَا یَنْتَفِعُ‏ بِهَذَا أُمَرَاؤُکُمْ وَ إِنَّکُمْ لَتَشُقُّونَ عَلَى أَنْفُسِکُمْ فِی دُنْیَاکُمْ وَ تَشْقَوْنَ بِهِ فِی أُخْرَاکُمْ:
به خدا سوگند امیران شما از این کار (تملق و چاپلوسی) سودی نمی‌برند. شما خود را در دنیا به رنج و زحمت می‌اندازید و در آخرت به این کار، شقی و بدبخت می‌شوید». (نهج البلاغه صبحی صالح، حکمت 37)
پیامبر اکرم(ص) فرمود: َ احْثُوا فِی وُجُوهِ الْمَدَّاحِینَ التُّرَاب‏: بر روی‌ چـاپلوسان سـتایشگر خاک‌ بپاشید‌! (نهج‌ البلاغه ابن ابی الحدید ج 17 ص 45 )

اسلاید شو

اسلاید شو

اسلاید شو

معرفی اجمالی علما و شخصیت های دایکندی

اسلاید شو

--------------------
moisrex ------------------

اسلاید شو

معرفي سناتوران ولایت دایکندی

اسلاید شو

اسلاید شو

پایگاه اطلاع رسانی ولایت دایکندی از طریق نقد منصفانه و تحلیل های علمی خود روحیه حسابدهى و شفافیت را در حکومت محلی تعقیب می نماید*** این پایگاه تا حد توان انعکاس دهنده نابسامانیهای سیاسی و اداری درولایت دایکندی می باشد *** این پایگاه در جهت اداره سالم ومدیریت أثربخش در در ولایت دایکندی می کوشد*** با آخرین گزارشات و تحلیل های خبری ولایت دایکندی با ما باشید** منتظر تماس و ارتباط علمی و فرهنگی شما می باشیم*** راه ارتباطی ما:adalat115@gmal.com

ابزار ساخت متن های متحرک

معرفی اعضای شورای ولایتی ولایت دایکندی

اسلاید شو

اسلاید شو

اسلاید شو

اسلاید شو

اسلاید شو

اسلاید شو

اسلاید شو

آخرین نظرات

مسدود شدن یک تعداد دواخانه ها دردایکندی !

نخبگان و محصلین ولایت دایکندی | چهارشنبه, ۱۲ آبان ۱۳۹۵، ۰۹:۰۳ ق.ظ

یک هیئت اعزامی از سوی وزارت صحت عامه به ولایت دایکندی تعدادی از دواخانه ها دراین ولایت را مسدود کرده است...

 


عمده ترین دلیل مسدود شدن این دواخانه ها نداشتن جواز ، نقل مکان غیر قانونی و عدم داشتن تعمیر مناسب برای نگهداری دوا عنوان شده است.

نظیر احمد سیرت ریس صحت عامه ولایت دایکندی درمصاحبه با خبرنگاران گفت :" براساس بررسی های که هیئت اعزامی وزارت صحت عامه انجام داده در ولسوالی های کیتی 15 دواخانه 1پایه التراسوند ، کجران دو پایه التراسوند ، شهرستان 4 دواخانه 1پایه التراسوند و دو معاینه خانه دندان ، میرامور 4 دواخانه 2پایه التراسوند و درمرکز 10 دواخانه که هرکدام به دلایل نداشتن جواز ، نداشتن تعمیر مناسب وغیره .... مسدود شده است".

وی افزود :" یک تعداد دواخانه ها درمرکز دایکندی است که به دلیل نقل مکان مسدود گردیده است چراکه برای ولسوالی های دایکندی جواز درجه سوم درنظر گرفته شده و برای مرکز این ولایت جواز درجه دوم و درصورت که شخصی از ولسوالی به مرکز این ولایت نقل مکان نماید باید از وزارت صحت عامه امر انتقال آنرا دریافت نماید".

اما با وجود مسدود شدن یک تعداد دواخانه ها بعد از گذشت یک روز یا کمتر دوباره باز شده اند که آقای سیرت دلیل آنرا مداخلات و اعمال فشار بالای ریاست صحت عامه از سوی افراد و اشخاص زور مند عنوان کرد اما مشخص نساخت که دقیقا از سوی کدام اشخاص و یا ارگان بالای آنها اعمال فشار شده است.

گفتنی است که دایکندی از جمله ولایات است که همواره با مشکلات صحی روبروبوده و کمتر ازسوی مسئولین مورد توجه قرار گرفته است .

از صفحه حاج انوار شهاب

  • نخبگان و محصلین ولایت دایکندی

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
این پایگاه: از طریق نقد منصفانه و تحلیل های علمی، روحیه حسابدهى و شفافیت را در حکومت محلی ولایت دایکندی تعقیب می نماید*** این پایگاه: تا حد توان انعکاس دهنده نابسامانیهای سیاسی و اداری در ولایت دایکندی می باشد *** این پایگاه: در جهت اداره سالم ومدیریت أثربخش در ولایت دایکندی می کوشد*** با آخرین گزارشات و تحلیل های خبری از ولایت دایکندی با ما باشید*** این پایگاه: پذیرای مقالات وتحلیل های خبری شما برای نشر در اینجا می باشد*** این پایگاه: پیشنهادات شما را در مورد عرضه خدمات بهتر خود به دیده قدر مینگرد.*** اطلاع رسانی شما، این سایت را به دیگران موجب امتنان و خرسندی است*** منتظر تماس و ارتباط علمی و فرهنگی شما می باشد*** راه ارتباطی شما به ما: adalat115@gmail.com