پایگاه اطلاع رسانی ولایت دایکندی

این پایگاه در حد توان انعکاس دهنده نابسامانیهای سیاسی و اداری در ولایت دایکندی می باشد و از طریق نشر حقایق، نقد منصفانه و تحلیل های علمی ، روحیه حسابدهى و مسئولیت پذیری را تعقیب می نماید

پایگاه اطلاع رسانی ولایت دایکندی

این پایگاه در حد توان انعکاس دهنده نابسامانیهای سیاسی و اداری در ولایت دایکندی می باشد و از طریق نشر حقایق، نقد منصفانه و تحلیل های علمی ، روحیه حسابدهى و مسئولیت پذیری را تعقیب می نماید

پایگاه اطلاع رسانی ولایت دایکندی

علی(ع) فرمود:« وَ اللهِ مَا یَنْتَفِعُ‏ بِهَذَا أُمَرَاؤُکُمْ وَ إِنَّکُمْ لَتَشُقُّونَ عَلَى أَنْفُسِکُمْ فِی دُنْیَاکُمْ وَ تَشْقَوْنَ بِهِ فِی أُخْرَاکُمْ:
به خدا سوگند امیران شما از این کار (تملق و چاپلوسی) سودی نمی‌برند. شما خود را در دنیا به رنج و زحمت می‌اندازید و در آخرت به این کار، شقی و بدبخت می‌شوید». (نهج البلاغه صبحی صالح، حکمت 37)
پیامبر اکرم(ص) فرمود: َ احْثُوا فِی وُجُوهِ الْمَدَّاحِینَ التُّرَاب‏: بر روی‌ چـاپلوسان سـتایشگر خاک‌ بپاشید‌! (نهج‌ البلاغه ابن ابی الحدید ج 17 ص 45 )

اسلاید شو

اسلاید شو

اسلاید شو

معرفی اجمالی علما و شخصیت های دایکندی

اسلاید شو

--------------------
moisrex ------------------

اسلاید شو

معرفي سناتوران ولایت دایکندی

اسلاید شو

اسلاید شو

پایگاه اطلاع رسانی ولایت دایکندی از طریق نقد منصفانه و تحلیل های علمی خود روحیه حسابدهى و شفافیت را در حکومت محلی تعقیب می نماید*** این پایگاه تا حد توان انعکاس دهنده نابسامانیهای سیاسی و اداری درولایت دایکندی می باشد *** این پایگاه در جهت اداره سالم ومدیریت أثربخش در در ولایت دایکندی می کوشد*** با آخرین گزارشات و تحلیل های خبری ولایت دایکندی با ما باشید** منتظر تماس و ارتباط علمی و فرهنگی شما می باشیم*** راه ارتباطی ما:adalat115@gmal.com

ابزار ساخت متن های متحرک

معرفی اعضای شورای ولایتی ولایت دایکندی

اسلاید شو

اسلاید شو

اسلاید شو

اسلاید شو

اسلاید شو

اسلاید شو

اسلاید شو

آخرین نظرات

قومندان امنیه دایکندی: پنج هزارو نود وظیفه اوپراسیونی انجام داده اند.

نخبگان و محصلین ولایت دایکندی | سه شنبه, ۱۰ اسفند ۱۳۹۵، ۱۰:۰۲ ق.ظ

دستآورد های نیرو های امنیتی دایکندی در سال 1395...

قومندان امنیه دایکندی نیروهای امنیتی دایکندی را درسال 1395 پر دست آورد دانسته میگوید نیروهای امنیتی در سال 1395 پنج هزارو نود 5090 وظیفه اوپراسیونی انجام داده اند.

بعدازظهر امروز طی محفلی از روز ملی نیروهای امنیتی در مرکز دایکندی با حضور نیروهای امنیتی مسئولین محلی وفعالین مدنی گرامی داشت به عمل آمد.

جنرال سید باقر مرتضوی قومندان امنیه دایکندی از فعالیت های نیروهای امنیتی در سال 1395 سخن زده گفت :" از اول سال 1395 تاکنون نیروهای امنیتی 5090 وظیفه اوپراسیونی انجام داده ، به تعداد 10 نفر افراد مسلح مخالف دولت توسط این نیروها دستگیر شده ،44 میل سلاح مختلف النوع جمع آوری شده، به تعداد 30 حلقه ماین کشف وخنثی شده است، حدود 15 نفرمخالف دولت از سوی این نیرو ها از پا درآمده است و..".

بااین وجود خداداد سیرت رییس اطلاعات وفرهنگ دایکندی نیروهای امنیتی را سمبول برقراری نظم وامنیت دریک جامعه عنوان داشت.

بااین حال هادی رحیمی زاده وکیل شورای ولایتی نیروهای امنیتی را دور از سیاست دانسته گفت :" نیروهای امنیتی در افغانستان برآمده از روح و جان ملت افغانستان میباشد ".

وی افزود:" اگر ما سیاست مدار هستیم و یاهم رهبر حزب و بیایم نیروهای امنیتی خود را اهداف سیاسی خود قرار دهیم نه تنها به نیرو های امنیتی خیانت نکردیم بلکه به خودمان هم خیانت کردیم، ساحه نظامی و سیاسی مشخص است، ساحه نظامی و سیاسی میتواند ضامن پایداری دموکراسی باشد".

دراین محفل معصومه مرادی والی دایکندی به مردم اطمینان داد که در زمینه تأمین امینت و انکشاف تلاش خواهد کرد و سال پیش رو را یک سال عمران وآبادی در دایکندی و آغاز پروژه های بزرگ دراین ولایت عنوان داشت.

گزارش از مرتضی حسینی


  • نخبگان و محصلین ولایت دایکندی

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
این پایگاه: از طریق نقد منصفانه و تحلیل های علمی، روحیه حسابدهى و شفافیت را در حکومت محلی ولایت دایکندی تعقیب می نماید*** این پایگاه: تا حد توان انعکاس دهنده نابسامانیهای سیاسی و اداری در ولایت دایکندی می باشد *** این پایگاه: در جهت اداره سالم ومدیریت أثربخش در ولایت دایکندی می کوشد*** با آخرین گزارشات و تحلیل های خبری از ولایت دایکندی با ما باشید*** این پایگاه: پذیرای مقالات وتحلیل های خبری شما برای نشر در اینجا می باشد*** این پایگاه: پیشنهادات شما را در مورد عرضه خدمات بهتر خود به دیده قدر مینگرد.*** اطلاع رسانی شما، این سایت را به دیگران موجب امتنان و خرسندی است*** منتظر تماس و ارتباط علمی و فرهنگی شما می باشد*** راه ارتباطی شما به ما: adalat115@gmail.com