پایگاه اطلاع رسانی ولایت دایکندی

این پایگاه در حد توان انعکاس دهنده نابسامانیهای سیاسی و اداری در ولایت دایکندی می باشد و از طریق نشر حقایق، نقد منصفانه و تحلیل های علمی ، روحیه حسابدهى و مسئولیت پذیری را تعقیب می نماید

پایگاه اطلاع رسانی ولایت دایکندی

این پایگاه در حد توان انعکاس دهنده نابسامانیهای سیاسی و اداری در ولایت دایکندی می باشد و از طریق نشر حقایق، نقد منصفانه و تحلیل های علمی ، روحیه حسابدهى و مسئولیت پذیری را تعقیب می نماید

پایگاه اطلاع رسانی ولایت دایکندی

علی(ع) فرمود:« وَ اللهِ مَا یَنْتَفِعُ‏ بِهَذَا أُمَرَاؤُکُمْ وَ إِنَّکُمْ لَتَشُقُّونَ عَلَى أَنْفُسِکُمْ فِی دُنْیَاکُمْ وَ تَشْقَوْنَ بِهِ فِی أُخْرَاکُمْ:
به خدا سوگند امیران شما از این کار (تملق و چاپلوسی) سودی نمی‌برند. شما خود را در دنیا به رنج و زحمت می‌اندازید و در آخرت به این کار، شقی و بدبخت می‌شوید». (نهج البلاغه صبحی صالح، حکمت 37)
پیامبر اکرم(ص) فرمود: َ احْثُوا فِی وُجُوهِ الْمَدَّاحِینَ التُّرَاب‏: بر روی‌ چـاپلوسان سـتایشگر خاک‌ بپاشید‌! (نهج‌ البلاغه ابن ابی الحدید ج 17 ص 45 )

اسلاید شو

اسلاید شو

اسلاید شو

معرفی اجمالی علما و شخصیت های دایکندی

اسلاید شو

--------------------
moisrex ------------------

اسلاید شو

معرفي سناتوران ولایت دایکندی

اسلاید شو

اسلاید شو

پایگاه اطلاع رسانی ولایت دایکندی از طریق نقد منصفانه و تحلیل های علمی خود روحیه حسابدهى و شفافیت را در حکومت محلی تعقیب می نماید*** این پایگاه تا حد توان انعکاس دهنده نابسامانیهای سیاسی و اداری درولایت دایکندی می باشد *** این پایگاه در جهت اداره سالم ومدیریت أثربخش در در ولایت دایکندی می کوشد*** با آخرین گزارشات و تحلیل های خبری ولایت دایکندی با ما باشید** منتظر تماس و ارتباط علمی و فرهنگی شما می باشیم*** راه ارتباطی ما:adalat115@gmal.com

ابزار ساخت متن های متحرک

معرفی اعضای شورای ولایتی ولایت دایکندی

اسلاید شو

اسلاید شو

اسلاید شو

اسلاید شو

اسلاید شو

اسلاید شو

اسلاید شو

آخرین نظرات

مسئولین ولایت دایکندی جز مشکل آفرینی هیچ کاربرای معلولین دایکندی نکرده است!

نخبگان و محصلین ولایت دایکندی | دوشنبه, ۱۷ آبان ۱۳۹۵، ۰۸:۰۸ ق.ظ

رئیس انجمن رشد معلولین درکنفرانس مطبوعاتی که از سوی این انجمن (تحت نام داد خواهی از قانون و حقوق و امتیازات معلولین)برگزار گردیده بود...

 


میگویند ادارات محلی جزاینکه مشکل آفریده است هیچ کار رابرای رفع مشکلات معلولین دراین ولایت نکرده است.

غیرت جواهری ریس انجمن رشد معلولین و وکیل شورای ولایتی میگوید:" مسئولین ولایت دایکندی از الف تا یایی شان هیچ کاری برای ورثه شهدا و معلولین نکرده است و وقتی که ریاست کار چالش را برای معلولین متقاضی کار درریاست معارف ایجاد کرد موضوع را با معاون والی مطرح کردیم که از کنار قضیه بی تفاوت عبود کرده بجای اینکه بداد معلولین برسند به افراد معلول توهین و تحقیر روا داشتند".

به گفته آقای جواهری حق کاریکه قانون برای معلولین درنظر گرفته است مدیر خزینه و تقاعد ریاست کار دایکندی به لجاجت و دشمنی از آنان گرفته است.

محمد دانش معاون انجمن رشد معلولین نیز معاون ولایت دایکندی را متهم به سوء استفاده از صلاحیت وظیفوی نموده خواهان پیگرد عدلی برای وی گردید.

اما اسدالله کوثری مدیر خزینه وتقاعد ریاست کار واموراجتماعی شهداو معلولین دایکندی عملکردش در برابر معلولین را قانونی خوانده میگوید:" معاش معلولین مساعدت نه بل حق می باشد و جنجال اصلی برسر (ارایه تصدیق اعاده مبنی بر کسب قدرت کار از کمیسیون صحی تثبیت معلولیت) می باشد ، معلولین این تصدیق را از کمیسیون بیاورند ما مشکل نداریم".

درهمین حال خدایار کاشفی رئیس منابع بشری ولایت می گوید" هیچ موانع برای توزیع فورم و شمولیت در امتحان از سوی این اداره برای معلولین وجود نداشته است".

این جنجالها درحال صورت میگرد که محمد جواد دادگر رئیس دفتر ولایتی دایکندی کمیسیون مستقل حقوق بشر افغانستان می گوید" افراد دارای معلولیت به ابتدائی ترین حقوق خویش هم دراین ولایت دست نیافته اند".

گفتنی است که رئیس انجمن رشد معلولین دراین کنفرانس خواهان به دادگاه کشانیده شدن کارمندان ریاست کارواموراجتماعی شهداومعلولین که در رابطه به حقوق و امتیازات معلولین تخطی نموده است گردیده واز حکومت خواست تا این موضوع را جدی بگیرند.

  • نخبگان و محصلین ولایت دایکندی

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
این پایگاه: از طریق نقد منصفانه و تحلیل های علمی، روحیه حسابدهى و شفافیت را در حکومت محلی ولایت دایکندی تعقیب می نماید*** این پایگاه: تا حد توان انعکاس دهنده نابسامانیهای سیاسی و اداری در ولایت دایکندی می باشد *** این پایگاه: در جهت اداره سالم ومدیریت أثربخش در ولایت دایکندی می کوشد*** با آخرین گزارشات و تحلیل های خبری از ولایت دایکندی با ما باشید*** این پایگاه: پذیرای مقالات وتحلیل های خبری شما برای نشر در اینجا می باشد*** این پایگاه: پیشنهادات شما را در مورد عرضه خدمات بهتر خود به دیده قدر مینگرد.*** اطلاع رسانی شما، این سایت را به دیگران موجب امتنان و خرسندی است*** منتظر تماس و ارتباط علمی و فرهنگی شما می باشد*** راه ارتباطی شما به ما: adalat115@gmail.com